Kondicioneret te frymezuar nga arti

11/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nje grup produktesh te reja te markes se njohur LG kane hyre kohet e fundit ne tregun shqiptar. LG Electronics, nje nga udheheqesit persa i perket pajisjeve elektroshtepiake dhe fabrikimit te kondicionereve eshte i pranishem tashme edhe ne tregun shqiptar me gamen e re te kondicionereve te vitit 2008, te cilen e ka prezantuar edhe ne Seul, ne Kore. Dizajni i ketyre kondicionereve eshte bazuar ne punen e gjashte artisteve duke filluar me Vincent Van Gogh dhe Susi Kramer, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of