Kroaci/ Kriza e popullsisë, në qendër të vëmendjes gjatë Presidencës së BE-së

27/01/2020 4:48 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintÇdo presidencë e re e BE-së ka karakteristikat e saj, iniciativën e vet kombëtare për t’u dalluar nga të tjerat dhe për t’u mbajtur mend si një ndër më të mirat. Një grupi gazetarësh nga Brukseli, iu tha javën e kaluar në Zagreb, se Kroacia do të bëjë të pamundurën për të trashëguar në mënyrën më të mirë të mundshme të gjithë punën e bërë nga finlandezët, do të japë ndihmesën e saj në procesin e Brexit-it, në ndërmjetësimin e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of