Ku do arrije naftar

22/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Ersuin Shehu  Nafta ne bursat nderkombetare vazhdon shtrenjtimin e pandalshem. Tregtaret vendas te karburanteve paralajmerojne per çmime qe shume shpejt mund te arrijne nga 165 deri ne 170 leke per liter. çmimi i naftes nuk e ndal vrapin dhe vazhdon te djege rekord pas rekordi. Ne fillim te kesaj jave, nje fuçi nafte bruto vleresohej ne bursat nderkombetare ne vleren e 117 dollareve, nje tjeter rekord historik. Nje vit me pare, nje fuçi nafte bruto kushtonte rreth 65 […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of