LG rrit 3% te ardhurat

13/11/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint LG Electronics po tregton më shumë TV të sheshtë dhe produkte shtëpiake. Kjo duket në rezultatet financiare (të paauditura) të kompanisë LG Electronics për tremujorin e tretë të këtij viti, kur të ardhurat dhe fitimet nga shitjet e celularëve ranë. Të ardhurat e LG Electronics në tremujrin e tretë të 2010 janë 11.3 miliardë dollarë amerikanë çka është 3 % më e lartë se e njëjta periudhë e vitit të shkuar, ndërsa fitimet neto për këtë periudhë qenë 6.4 […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of