“Markën e zgjodhëm për hotelin në bregdet, administrimi nga spanjollët”

19/10/2020 9:12 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintErmira Brozi, Drejtore e Shitjeve dhe Marketingut në Edil Al    Teksa pjesa më e madhe e markave në strukturat akomoduese ndodhen në kryeqytet, “Concord Investment”, që po ndërton një resort në zonën e Gjirit të Lalëzit, vendosi të merrte një markë spanjolle për hotelin në këtë zonë. Ermira Brozi shprehet se fakti që kjo është e para markë në bregdet përbën avantazh. Brozi shprehet se “Melia”, sipas marrëveshjes së partneritetit që ka me investitorin shqiptar, do të menaxhojë dhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of