Perse afaristet vene byzylyke

05/09/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Arki Busson, menaxheri multi-milioner i një kompanie ‘hedge fund”, kompani investimesh fleksibël të një numri të vogël investitorësh të mëdhenj (zakonisht në këtë lloj kompanie minimumi i investimeve është 1 milion USD- kompania mund të përdorë teknika me risk të lartë, gjë e cila nuk lejohet në kompanitë me fond të përbashkët), si dhe i dashuri i vazhdueshëm i Uma Thurman, është një mashkull që mund të vishet si të dëshirojë vetë në punë. Për shumicën e rasteve, veshja […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of