rAssecor, zgjedhje te avancuara per bankat

07/05/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintSe shpejti, ne Tirane, do te mbahet nje forum per bankat dhe teknologjine. Nje nga kompanite me ne ze te sektorit te IT-se ne Europen Juglindore, rAsseco SEEr do tri ofroje sistemit bankar mundesine per tru njohur me zgjedhjet me te avancuara Në një treg që po zhvillohet me shpejtësi, ku konkurrenca sa vjen e bëhet më e ashpër, ku ulja e kostove, duke ruajtur cilësinë për konsumatorin është një sfidë me vete, janë të nevojshme zgjedhjet e “zgjuara”. E […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of