Serish ndryshime te rProceduratr

20/03/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintDrafti me ndryshimet pret kete jave miratimin e Kuvendit. Nenet qe preken dhe reforma per masat e reja te gjobave per kasat dhe kontributet Nuk ka kaluar shumë kohë kur qeveria solli në Kuvend ligjin “Për procedurat tatimore”, të ndryshuar, në disa nene ku flitej mbi formën e kontrollit tatimor te biznesi. Një tjetër ndryshim pritet të ndodhë së shpejti, kësaj here me karakter rregullues në ligj, por për biznesin konsiderohet tepër i fortë. “Monitor” publikon draftin e plotë me […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of