Shqiperia, gati karburantet re gjelberr

13/11/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Genc Kondi Nuk ndotin mjedisin, nuk do të rëndohen me akcizë, të paktën deri në vitin 2018. Lëndët djegëse të rinovueshme, diçka tepër e bukur për të qenë e vërtetë, “zbarkojnë” në Shqipëri Një nga zgjidhjet, ndoshta të detyruara, për njerëzimin, e shtrënguar në darën e një çmimi tashmë të pandalshëm të “arit të zi” në të gjitha tregjet botërore, si dhe të ndotjes së pashmangshme të mjedisit si rezultat i aktivitetit ekonomik të njeriut, mbetet njëra prej energjive […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of