Tekno Celulare: rMOTO U9r, nje model i denje femeror

01/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Krijuesit e ketij modeli kerkojne t’iu paralajmerojne: mos e merrni ne plazh MOTO U9. Jo vetem eshte e demshme te bashkoni ujin dhe detin me telefonin, por nese do te hidhnit ne rere U9, do te harxhoni kohe t’i beni serisht pjeset e tij se bashku. Moto U9 eshte nje aparat i cili kushton 300 dollare, eshte ajo kategori aparatesh e cila synon te terheqe konsumatore nepermjet pamjes se jashtme dhe jo nepermjet listes se karakteristikave. Nga kjo pikepamje […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of