Bizneset: Nuk e ndalim kredimarrjen

17/12/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Laura CELA   Anketimi Bizneseve iu drejtuan keto dy pyetje: A jeni vene ne veshtiresi per pagimin e kredive (nese keni) si rrjedhoje e rritjes se interesave te huave në lekë e euro dhe rritjes së kostove të prodhimit A ndikon në frenimin e kërkesës për të marrë kredi, rritja e vazhdueshme e interesave të huasë si në lekë ashtu dhe në euro, të konstatuara këtë vit Reagimi -Pjesa më e madhe e bizneseve pohojnë se do të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of