E-commerce, të ardhurat rriten me 20%

27/04/2020 11:50 AM 0 komente

Sipas Salesforce, numri i blerësve online është rritur me 40%. Markat dhe shitësit me pakicë po zhvillojnë fushata dhe ulje të mëdha për të nxitur kërkesën dhe për të likuiduar inventarët   Fluturon shopping online, për shkak të emergjencës së koronavirusit, në atë pikë që numri i e-shopper (blerësve online) është rritur me 40% dhe se blerjet janë më të larta krahasuar edhe me sezonin e fundvitit. Kjo është tabloja që shihet në“Q1 Shopping Index”(Indeksi i blerjeve në tremujorin e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of