Laptopi i Samsung, edhe me i holle se MacBook Air

26/03/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Para se të nxitoni për të blerë modelin e hollë të Apple, modelin MacBook Air, hidhini një sy modelit më të ri të laptopit të Samsung, Series 9 Notebook, i cili ka dalë tashmë në shitje në të gjitha tregjet botërore. Ndoshta keni dëgjuar edhe për modelin e laptopit të Samsung, por ajo që është me rëndësi të dihet është çmimi i tij, për të cilin është konfirmuar se është i ulët krahasuar me laptopin e Apple, si dhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of