Leksionet e krizes

15/01/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintSa e ka ndryshuar kriza ekonomike biznesin shqiptarr Sot sipermarresit mendojne, studiojne tregun dhe marrin mendimin e eksperteve para se te bejne investime te reja, hapa qe shume pak biznese i benin ne me pak se dy vjet me pare Nga Laura Cela Kur bizneset duket se kanë lënë pas një periudhë të vështirë financiare, sot, shumë prej tyre, mendojnë dhe punojnë shumë më ndryshe se para vitit 2009 (kohë kur nisën të ndiheshin efektet e krizës globale financiare”. Të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of