LG Optimus V, pak risi

06/02/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Të mirat: LG Optimus V është një smartphone Android i hollë dhe i thjeshtë. Me të keni akses në Android 2.2 dhe mundësinë e lidhjeve me Wi-Fi, GPS, EV-DO Rev. A. Telefoni ka një kamera 3.2-megapiksel dhe është gjithashtu i përballueshëm për nga çmimi. Të këqijat: LG Optimus V nuk ka një mbajtës hot-spot, si dhe nuk ka një flesh video në brendësi të aparatit. Në vija të përgjithshme: LG Optimus V është një smartphone Android i nivelit A, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of