Mes modernes e tradites

02/04/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintBanka e Shqiperise vjen sot si nje banke qendrore moderne, solide dhe e besueshme, me funksione te shtuara, zgjeruara dhe konsoliduara Banka e Shqipërisë ka dhënë informacion së fundmi lidhur me ecurinë e rikonstruksionit dhe restaurimit të ndërtesës së saj, që lindi si realizim i kërkesës kryesore për rritjen e funksionalitetit të ambienteve në ndihmë të aktiviteteve të Bankës së Shqipërisë, e cila mbështetej dhe në një parim tjetër, atë të kthimit në origjinalitet të ndërtesës ekzistuese. Godina qendrore e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of