Miratohen kreditë e buta, në lëvizje periferia

02/04/2018 10:48 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintÇiftet e reja janë ndër klientët potencialë për të blerë një pronë, si dhe më të vendosurit, sipas agjencive të pasurive të paluajtshme, por, për ta mbeten gjithmonë pengesë kufizimet financiare. Madje sipas agjencive të pasurive të paluajtshme nuk e kanë problem që të blejnë shtëpi në zonat periferike, si Fresku apo Yzberisht. Gjatë 2017-s, blerjet e shtëpive në zonat periferike të Tiranës u kryen kryesisht nga këta individë. Agjencitë e pasurive të paluajtshme shprehen optimistë se me dhënien e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of