Në valixhe edhe një …libër!

29/07/2019 2:19 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Pushimet, dielli dhe libri është një trinom i njohur që pëlqehet nga shqiptarët ndër vite. Po cilët janë librat e verës 2019 që shtëpitë botuese këshillojnë? Të rinjtë po blejnë gjithnjë e më pak, librat romancë kryesojnë sërish në listën e dëshirave, thriller-ët po fitojnë terren, ndonëse shitjet kanë rënë…   Nga Deada Hyka   Thonë se libri nuk ka stinë. Por si një traditë që vijon është vendosja e një libri (të paktën një) në valixhen e pushimeve. […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of