Standardet e kontabilitetit: gati programet e reja

02/06/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Laura çela Ndonese ne mars te 2009-es te gjithe kontabilistet duhet te dorezojne bilancet ne baze te standardeve te reja te kontabilitetit, shumica e tyre ende nuk i kane programet te bazuara mbi to. Nga ana tjeter hartuesit konfirmojne se tashme ato jane hedhur ne treg Kontabilistet Udhezimet per programet e reja kane dale ne nentor dhe ne nuk i kemi marre ende. Programet aktuale nuk sherbejne pasi jane sipas ligjeve te vjetra. Normale qe puna eshte veshtiresuar, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of