Tekno Celulare: Sony Ericsson Xperia X1

18/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Me nje sherbim te shpejte te dhenash, me nje ekran me prekje dhe sistemin A-GPS, telefoni i levizshem Sony Ericsson Xperia X1, duket se eshte telefoni Windows qe ngjason me nje hamburger. E ngjashme me  modelin Nokia N96, X1 ka nje siperfaqe sa pellemba e dores, me nje memorie 16GB. Eshte nje model i dizenjuar enkas per funksione biznesi dhe kjo gje mund te thuhet me gjakftohtesi. Tiparet e X1 flasin per nje aparat me nje ekran te prekshem, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of