Tirana Business Park, krizën e kthejmë në mundësi, duke sjellë standarde të reja në treg

11/05/2020 12:27 PM 0 komente

Intervistë me Drejtoreshën e Përgjithshme të Tirana Business Park, Stephanie Sieg-Farka   Kriza e COVID-19 u pasqyrua menjëherë në aktivitetin e Tirana Business Park, e fokusuar në industrinë e pasurive të patundshme dhe ofrimin e zyrave me qira për shumë klientë B2B nga sektorë të ndryshëm. Drejtoresha e Përgjithshme e Tirana Business Park, Stephanie Sieg-Farka, thotë se parësore ishte siguria e punonjësve dhe klientëve, ndërsa tani kompania po punon për ta kthyer krizën në mundësi, duke u përqendruar tek avantazhet […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of