Kohe e mire per te depozituar

15/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Ersuin Shehu Nese kursimet tuaja i mbani ende ne shtepi, sezoni veror eshte me siguri periudha me e favorshme per t’i investuar ne forme depozitash bankare. Gjate muajve te veres shumica e bankave ofrojne interesa me te larta per depozitat dhe qellimi kryesor eshte thithja e kursimeve te emigranteve, por kjo eshte nje mundesi qe mund te shfrytezohet nga te gjithe. Per depozitat me afat maturimi 12-mujor, bankat ofrojne interesa qe shkojne deri ne 10% ne lek dhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of