“Masat e BE-së lënë pezull turizmin e organizuar, tregjet që kanë interes”

17/05/2021 12:09 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet Rrahman Kasa, Kryetar i Unionit Turistik Shqiptar    Sezoni turistik veror, edhe këtë vit, do të jenë një ndërthurje mes pandemisë, kufizimeve, vendimmarrjeve politike dhe lobimeve. Rrahman Kasa, Kryetar i Unionit Turistik Shqiptar, tha për revistën “Monitor” se tregjet e turizmit të organizuar, me të cilat Shqipëria ka pasur bashkëpunim në disa vite si nordikët, gjermanët, mbeten pezull, për shkak të vendimit të Bashkimit Europian për hapjen. Të tjerë kanë dhënë një konfirmim paraprak, edhe pse jo të sigurt, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of