Dhe Emiri i dhuroi gruas sharmin “Valentino”…

23/07/2012 11:17 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintMarka e luksit është dorëzuar për rreth 700 milionë euro, falë pasionit të gruas së Emirit, për linjat e detajet elegante Vera e së bukurës Sheikha Mozah do të jetë sigurisht e paharrueshme. Burri i saj, në fakt, sapo i ka bërë dy dhurata përrallore: i ka blerë një copë të ishullit të Sardenjës (për 600 milionë euro) dhe shtëpinë e modës “Valentino”, për të cilën flitet se ka shpenzuar 700 milionë euro të tjera. Valentino fluturon në Katar, ku […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of