Farka, parajsa e re e kreut te KESH-it

09/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintNga Elona Gusmari  Kur ne mendjen e tij u vijezuar ideja se do te kthehej te jetonte pergjithmone ne Shqiperi me familjen e tij, Gjergj Bojaxhi, sot drejtori i Pergjithshem i Korporates Elektroenergjetike, nisi te konturoje edhe stilin e jetes qe do te zgjidhte. Miqte dhe te afermit nuk do t´i besonin verberisht zgjedhjes qe kishte menduar: te ndertonte nje vile ne periferi te Tiranes, larg zhurmave, smogut dhe ngushtesise se ndertimeve, qe te marrin frymen. Parashikimi i tij do […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of