XC60 NË RADHËN E NISJES

15/05/2017 12:49 PM 0 komente

Gjenerata e ardhshme e SUV-it mesatar suedez është duke ngrohur motorët. Në fund të vitit, do të jetë në krah të motrës së madhe XC90, nga e cila ka marrë konfigurimin teknik dhe do të ketë detyrën e rëndësishme që të vazhdojë të ruajë pjesën më të madhe të shitjeve   Nëse modelit XC90 i është caktuar roli i ambasadorit të identitetit të ri stilistik Volvo – i cili nënkupton një revolucion të përgjithshëm teknik, me platformë dhe motorë krejtësisht […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

Jeni i pari për të shkruar një koment!

Notify of
avatar
wpDiscuz