5 menyra per te shmangur vonesat

26/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Te shkosh vone ne pune mund t’i kete ndodhur gjithkujt. Sa here qe ndodh, nuk e keni menduar shume thelle se cilat jane shkaqet e kesaj vonese. Mund te uleni t’i shkruani dhe kjo mund te jete gjeja me e rendesishme. Nga ana tjeter, nje gje e tille mund te sjelle qe duke i shkruar mund te rrisni pergjegjshmerine ndaj vetes dhe kjo do te thote me shume pune. Te jesh gjithmone ne kohe, eshte pak a shume si […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of