Bizneseve dhe individëve iu zvarriten procedurat

15/06/2020 9:04 AM 0 komente

Çakordohet administrata me punën nga shtëpia Të kërkosh të mbarosh sot punë në zyrat e administratës është bërë një mision i pamundur. Pranë “Monitor” kanë ardhur gjatë këtyre ditëve ankesa nga biznese dhe individë të cilët theksojnë se nuk po arrijnë të marrin shërbimin, që kërkojnë, dhe justifikimi që iu jepet është se një pjesë e punonjësve po punojnë nga shtëpia. Kjo ka bërë që procedurat me afat, të zvarriten përtej asaj që parashikon ligji, duke sjellë humbje për biznesin […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of