Bullgari / Industria e lojërave të fatit, interes nga kompanitë ndërkombëtare

01/07/2019 11:39 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintTitujt e fundit të disa prej mediave kryesore bullgare kanë cituar vënien në krye të Komisionit Shtetëror të Lojërave të Fatit, Alexander Georgiev (i cili përpara marrjes së detyrës së re ka qenë në postin e zëvendësdrejtorit në Agjencinë Kombëtare të Taksave). Përveç lëvizjes së mësipërme, Komisioni i Lojërave të Fatit ka bërë edhe disa lëvizje të tjera sa i takon posteve kryesore drejtuese: Ish-shefja, Maria Filipova, u emërua zëvendëskryetare e Komisionit të Mbikëqyrjes Financiare (FSC) dhe tani është në […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of