HouseParty, aplikacioni i momentit në kohërat e koronavirusit

30/03/2020 12:50 PM 0 komente

U pëlqen shumë të rinjve, është aplikacioni i momentit, sidomos tani në kohën e koronavirusit dhe izolimit të detyruar. Ju takoheni me miqtë tuaj, maksimumi 8, dhe mund të shkoni nga një dhomë në tjetrën.   Bum shkarkimesh në muajt e fundit. Ndërkohë që prindërit përdorin platforma të ndryshme si Skype, Zoom apo Hangout për takime online apo biseda me të afërmit në kohën e koronavirusit, më të rinjtë (nën 25 vjeç) i gjen në HouseParty. I lançuar në maj […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of