Humbje drastike nga ndërprerja e fluturimeve  

15/06/2020 9:32 AM 0 komente

Intervistë me Dr. Constantin von Alvensleben, Drejtor i Përgjithshëm Ekzekutiv, Tirana International Airport    Rreth 3.3 milionë pasagjerë fluturuan nga dhe drejt Aeroportit të Rinasit në vitin 2019, duke shënuar një nivel rekord. Kthimi i vendit në një destinacion turistik dhe hyrja e kompanive me kosto të ulët nxitën fluturimet. Por, situata u kthye përmbys, duke filluar nga muaji mars, pas pezullimit të të gjithë fluturimeve tregtare. Dr. Constantin von Alvensleben, Drejtor i Përgjithshëm Ekzekutiv, Tirana International Airport, thotë në […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of