Lajme nga vendi

24/06/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Qeveria Ulje 20% te tarifave celulare ne 2008 Tani te bisedosh nepermjet telefonise celulare do te kushtoje me pak. Ne mbledhjen e radhes, Keshilli i Ministrave ka miratuar metodologjine e rregullimit te tarifave te operatoreve te telefonise celulare dhe Albtelekom. Ne kete menyre eshte hapur drita jeshile per uljen e çmimit te impulseve telefonike. Ky eshte nje lajm i mire per te gjithe konsumatoret, pasi çmimet e bisedave ne celular ne Shqiperi kushtojne me shume se ne vendet e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of