Motorola Defy

20/11/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Të mirat: Motorola Defy është i fortë aq sa mund të durojë rrezikun çdo ditë me xhamat e tij të fortë Gorilla, me pjesën e jashtme të dhëmbëzuar. Tiparet e paraqitjes: Në veçoritë e tij dallohet kamera 5-megapixel, aparati i transmetimit të muzikës, mundësia e telefonatave Wi-Fi, udhëzuesi GPS dhe ngarkesa me Android 2.1. Të këqijat: Motorola Defy nuk bën foto shumë të mira dhe estetika e rrëmujshme e këtij telefoni nuk bën për të gjithë. Studiuesit e teknologjisë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of