Ne gjurme te eksperiences europiane

20/11/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Shkëlqim Fortuzi Administrator, FLORYHEN Karakterizohet nga një qetësi dhe maturitet në drejtimin menaxherial. Aktualisht, ai është administrator i shoqërisë FLORYHEN, e cila ka arritur t’i shtrijë që prej 1 viti kufijtë e saj eksportues drejt tregjeve të BE-së e pikërisht drejt Italisë. Quhet Shkëlqim Fortuzi dhe prej disa kohësh ka marrë në duar “frenat” e një prej kompanive kryesore të prodhimit të vezëve në vend. Muajin e ardhshëm kjo kompani do të festojë 15-vjetorin e krijimit të saj. Aktualisht, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of