Nga Sony Ericsson Xperia Mini e Xperia Mini Pro

14/05/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintTe mirat: Perdorim i lehte i tastieres, argetues, memorie e zgjeruar. Te keqijat: Ekrane te vegjel Te pergjithshme: Nuk eshte nje aparat per ata qe jane te pasionuar pas medias Cmimi: 450 euro Sony Ericsson është duke u përgatitur të hedhë në treg dy modele të reja, përkatësisht Xperia Mini dhe Xperia Mini Pro, që kanë zëvendësuar celularët e mëparshëm Xperia X10 Mini dhe Mini Pro. Mund të thuhet me siguri se janë dy modele shumë interesante. Celularët e rinj […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of