Pasurite e Paluajtshme, e para Konference Nderkombetare

22/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Laura çela Ne 13-14 maj ne Tirane do te organizohet Konferenca Nderkombetare e Zhvillimit te Real-Estate ne Shqiperi. Qellimi: bashkepunim i te gjithe aktoreve te tregut dhe pergatitja per mberritjen e investitoreve te huaj Pak kohe pasi Shqiperia mori ftesen per ne NATO, ne kryeqytet do te zhvillohet Konferenca e Pare nderkombetare e Real-Estate (pasuri te paluajtshme). Kjo ngjarje qe pritet te shoqerohet me risi dhe investime te reja ne kete sektor nuk ka lene indiferente aktoret e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of