Rriten çmimet e naftës

30/03/2018 9:20 AM 0 komente

Çmimet e naftës shënuan rritje mëngjesin e kësaj të premteje.

Treguesit referencë për naftën e papërpunuar amerikane, WTI, u rritën me 0.9 për qind dhe u tregtuan me 64.94 dollarë për fuçi.

Indeksi i çmimit të arit ra me 0.5 për qind dhe u tregtua me 1.325.48 dollarë amerikanë për onz.

 

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of