Samsung, per nje telefonate te mire

06/03/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Samsung, për një telefonatë të mirë Të mirat: Samsung T259 ka cilësi të mirë të telefonatës, zërit, akses në e-mail dhe një hapësirë për të zgjeruar nivelin e memories 32 GB. Të këqijat: Ne nuk jemi shumë fansa të Samsung T259 me tehet e tij kuadrate, apo me kufijtë e përbashkët dhe hapësirën ku karikohet. Në vija të përgjithshme: Samsung T259 ka dizajn intuitiv, cilësi të shkëlqyer të telefonatës dhe çmim të leverdisshëm. Të gjitha këto e bëjnë atë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of