Shqiperia, rKinar e se ardhmes

22/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Flet Reinhard Dopfer, drejtor ekzekutiv i Shoqates per Marketingun Nderkombetar te Modes dhe Tekstileve (ITMM) Specialisti gjerman i tekstileve, Reinhard Dopfer, tregon ne nje interviste per revisten “Monitor” perparesite e industrise shqiptare te fasonit per te thithur investitore te tjere te huaj, sidomos gjermane. Mosha e re e punonjesve, shpejtesia prodhuese dhe lidhja me detin jane pikat e forta te Shqiperise qe duhet te shfrytezohen nga fasonistet vendas.   Gjermanet i kane munguar industrise se tekstileve ne Shqiperi. Pse […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of