Biznesi, si u bashkua

27/02/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Kishin kohë që e mendonin, planifikonin dhe thurnin skemat sesi do të funksiononte dhe me pak mbështetje nga organizmat europiane, duket se ia arritën qëllimit. Biznesi shqiptar për vite të tëra është përfaqësuar më vete, sipas shoqatës përkatëse, duke u përpjekur të ngrejë zërin në momentet e vështira, por mesa duket, të ndarë në organizma veç e veç, rezultatet nuk kanë qenë në favorin e tyre. është e vërtetë që qeveria uli taksat dhe ndërmori disa reforma, por në […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of