Cmim rekord

27/02/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintSi trazirat e Egjiptit shtrenjtuan pataten ne Shqiperi Me shtrenjtimin e çmimeve ushqimore, që vjet tregtarët e prodhimeve bujqësore këshilluan dy produkte të ushqyeshme e të lira si patatja e fasulja, të cilat shqiptarët rifilluan t’i “zbulojnë”. Tregtarwt qw furnizojnw rrjetin e supermarketeve ushqimore në vend thanw se, shqiptarët kanë filluar të konsumojnë më pak fruta dhe perime të shtrenjta dhe janë orientuar drejt produkteve ushqyese, por të lira. Sot, shpenzimin e tepërt nuk mund ta shmangim as te këto […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of