Firmat e ndertimit mund te japin kredi

26/08/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint  Nga Ersuin Shehu Konsumatoret vazhdojne te perballen me reklama jo plotesisht transparente. A mundet nje firme ndertimi te ofroje kredi per blerjen e apartamentever Kjo pyetje na lindi duke ndjekur fushaten publicitare te firmes se ndertimit 2 A-L, fushate qe ka qene shume intensive gjate muajve te veres. Kjo shoqeri ofron blerjen e apratamenteve me kredi, me norme interesi zero per tre vitet e para dhe me pas norma interesi te papercaktuara, por qe premtohen “si me te mirat […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of