Ja kush perfiton banesa sociale

18/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Flet drejtorja e Strehimit ne Ministrine e Transporteve, Doris Andoni Cilat do te jene kategorite qe do te perfitojne nga banesat socialer Perfitojne familjet qe plotesojne dy kushte baze, qe nuk disponojne banese ne pronesi (ketu mund te futen edhe ata qe banojne ne banesat e ish-pronareve) dhe ata qe kane te ardhura te uleta. Brenda ketyre kushteve perzgjidhen me perparesi familje qe ne perberjen e tyre kane invalide/persona me aftesi te kufizuara, persona qe kane statusin e jetimit, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of