Modeli i ri i telefonit LG me procesor L9!

23/07/2012 10:17 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintLG është duke punuar vazhdimisht që të ketë procesorin e saj për telefonat celularë dhe sipas një raporti, kompania së shpejti do të lançojë një model të ri telefoni me procesorin quad-core L9. Procesori LG L9 është i mbështetur nga ARM dhe pritet të dalë në treg së bashku me modelin e ri të telefonit LG Android, i cili do të prezantohet në muajin shtator. Ekrani i kësaj pajisjeje do të mbështetet edhe nga LG True HD. Për më shumë, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of