Motorola ES400S, per biznesin

27/02/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Të mirat: Motorola ES400S është një telefon biznesi, me një sipërfaqe të jashtme të fortë, me një sensor biometri të gjurmës së gishtave, me një kamera 3.2-megapiksel, me funksionin e skanimit të barcode dhe me shumëllojshmëri aplikimesh të nivelit të sipërmarrjes. Të këqijat: Motorola ES400S punon me Windows Mobile 6.5.3 dhe ekrani i tij i prekshëm shpesh kërkon një shtypje më të saktë. Në vija të përgjithshme: Motorola ES400S është përfundimisht shumë i madh dhe i “tepërt” për një […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of