Një udhëtim për të sapomartuarit

23/07/2012 11:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintNga Maldivet në Nepal, në Abu Dhabi apo me trenin Orient Express, këto janë destinacionet më të kërkuara për muajin e mjaltit. Analistët, operatorët dhe agjencitë japin këshillat e tyre për mënyrën se si duhet të planifikoni udhëtimin tuaj të mjaltit, cilat destinacione të zgjidhni dhe se si të kurseni Të gjitha tendencat e vitit I reziston krizës, nuk ndikohet nga sjelljet e rastit, ruan dimensionet e një ëndrre. Nuk po flasim për mashkullin ideal, por për udhëtimin e muajit […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of