Nokia E7, smartfone i ri

20/03/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint është i fundit i një dinastie, sepse Nokia E7 është trashëgimtari i legjendarit Communicator, që 15 vjet më parë revolucionoi konceptin e komunikimit të lëvizshëm. është modeli i fundit i super smartfonëve që bazohen në sistemin operativ Symbian. Të mirat: Shfrytëzon sistemin Symbian 3, edicionin e fundit të sistemit operativ Të këqijat: Nuk ka të përfshirë kartën Micro SD çmimi: 600 euro Në vija të përgjithshme: Nuk është argëtues si një Android, është më i fortë dhe më komod […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of