Nxitoni te investoni ne bregdet

05/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Laura çela Bregdeti shqiptar dhe ngritja e parqeve industriale jane dy investime fitimprurese ne tregun e pasurive te patundshme. Menaxheret e kompanise shumekombeshe te real-estate Colliers International keshillojne te nxitohet: Pas 2-3 vitesh çmimet do te jene shume me te larta Kane mjaftuar disa muaj nga hapja e zyres ne Shqiperi per te shtuar optimizmin e menaxhereve te gjigantit te shit-blerjeve Colliers International per tregun imobiliar vendas. Nese kompania kishte vonuar mberritjen e saj ne vendin tone, kur […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of