Qirjazi: Shkolle per biznesin

15/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint E. Shehu Universiteti “Sevasti & Parashqevi Qiriazi” nisi aktivitetin dy vjet me pare si shkolla e pare e larte me profil ekonomik. Gjate dy vite te para te aktivitetit, Universiteti Qiriazi ka regjistruar rreth rreth 200 studente, por sipas rektorit, Prof.Asoc.Dr.Stefan Qirici, kapacitetet e shkolles jane shume me te medha. “Do te deshironim qe ky numer te ishte edhe me i madh. Ka disa faktore qe ndikojne, por mendojme se ata jane te perkohshem dhe me nje marketing me […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of