rBlackBerry Torch 9800r, i bardhe

17/04/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Të mirat: Kombinon ekranin me prekje me atë me buton. Ofron përvojë të gjerë multimediale. Të këqijat: Ka ekran me rezolucion të ulët. Aplikimet mund të arkivohen në memorien kryesore të aparatit. Të përgjithshme: Përdor sistemin më të zhvilluar operativ, atë të BlackBerry Os 6, fotokamerën 5 Mpiksel dhe lidhjet Umts/Hspa, Wi-Fi e Bluetooth. çmimi: 649 euro Modeli më i fuqishëm i ofertës aktuale të smartfonëve i familjes “Rim” (Research in Motion). është veshur në të bardha për të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of